Верифікований профіль
7
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
30
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3189
Останній візит на сайт
сьогодні
Займаюсь продажем житлової та комерційного нерухомості.Оренда житлової та комерційної нерухомості.

Продаж комерційної нерухомості (6)

  • Галич-Експерт
    120 000 $
    1 690 $/м²

    Під Голоском вул., 24

    багатофункціональне приміщення
    71 м²
    сьогодні
    Пропозиція продажу приміщення в ЖК Білий Шоколад.Фасадний вхід.Обжитий будинок.Будинкове опалення.11 кВт.Є орендар.За детальною інформацією звертайтесь.
    Рієлтор
  • Галич-Експерт
    150 120 $
    1 390 $/м²

    Угорська вул., 14є

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    108 м²
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Пропозиція продажу офісного приміщення з власною великою терасою.Складається з декількох кімнат,можна об'єднати.Будинок бізнес-класу.Алюмінієві вікна.Два ліфти.Будинок зданий.Всього два таких приміщення загальна площа може бути 240 м.кв.За детальною інформацією звертайтесь.
    Рієлтор
  • Галич-Експерт
    185 150 $
    1 392 $/м²

    Угорська вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    133 м²
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Пропозиція продажу офісного приміщення з власною великою терасою.Складається з декількох кімнат,можна об'єднати.Будинок бізнес-класу.Алюмінієві вікна.Два ліфти.Будинок зданий.Всього два таких приміщення загальна площа може бути 240 м.кв. а також 60 м.кв. тераса.За детальною інформацією звертайтесь.
    Рієлтор
  • Галич-Експерт
    299 999 $
    1 245 $/м²

    Угорська вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    241 м²
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Пропозиція оренди офісного приміщення з великою терасою.Складається з декількох кімнат,можна об'єднати.Будинок бізнес-класу.Два ліфти.Густонаселений район.Близько до центральної частини міста.Можна купити окремо 108 або 133 м.кв.За детальною інформацією звертайтесь.
    Рієлтор
  • Галич-Експерт
    300 000 $
    1 000 $/м²

    Угорська вул., 14д

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    300 м²
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Пропозиція продажу офісного приміщення(весь поверх) з власною великою терасою.Складається з декількох кімнат,можна об'єднати.Будинок бізнес-класу.Алюмінієві вікна.Два безшумні ліфти Schnider.Будинок зданий.Дві сходові.Є два входи.Велика тераса 160 м.кв., яка входить в корисну площу як 60 м.кв.За детальною інформацією звертайтесь.Торг.Без комісії
    Рієлтор
  • Галич-Експерт
    730 000 $
    1 755 $/м²

    Кукурудзяна вул., 4а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    416 м²
    4 дні тому
    Пропозиція продажу офісної будівлі з ремонтом та великою територією - 0,65 Га.Є два заїзди з двох різних вулиць.Є фундамент під складське чи виробниче приміщення.Гаражі та складські споруди.Потужність електромережі 160 кВт.За детальною інформацією звертайтесь.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.